48 Hours Gold ürünleri; En iyi kalite ginseng ve gelişmiş ekstraksiyon teknolojisi ile üretilen, afrodizyak etkili, enerji veren, besleyici enerji içeceği, kahve, çikolata ve bonbon ginseng ekstraktlarıdır. 2006 yılında piyasaya sürülen 48 Ginseng ailesi, kısa sürede tüm kullananlardan olumlu yorumlar aldı. Etkileri kulaktan kulağa yayıldı.

Bugün ise 48 Hours Gold ürünleri Dünyanın 45’den fazla ülkesinde ve Türkiye genelinde tüm market ve benzinliklerde bulunabiliyor. 2020 yılında ise nerede satılır sorusunu araştıran tüketicilere, internet satış noktası olması için online satış mağazasını açtı.

Merak ettikleriniz mi var? Lütfen okumaya devam edin.

48 Hours Gold ne işe yarar?

Ginsengin etkilerinin çoğundan sorumlu olduğuna inanılan bileşikler, ginsenositlerdir.

Source: Sticher, 1998

48 Hours Gold eşsiz bir ginseng ekstraktı olarak; ilişkinizin kalitesini ve süresini artırmaya ve vücut enerjinizi en üst seviyeye çıkarmaya yarar. Bunu enerji veren besinlerin sahip olması gereken tüm özelliklere ve vitaminlere sahip, kafein ile zenginleştirilmiş içeriğine borçludur.

48 Hours Gold ürünlerinin etkisi tükettikten 15-30 dakika sonra ortaya çıkar ve 48 saat’e kadar devam eder.

48 Hours Gold etkisi nedir?

Yüksek teknoloji standartlarına göre konsantre edilmiş ginseng ekstresi içeren 48 Hours Gold ürünleri, stres seviyesini azaltır ve kendinizi her konuda daha güçlü hissettirme etkisini gösterir. Ginseng’in botanik adı “Panax”, “tam iyileşme” anlamına gelen Yunanca “panacea” kelimesinden türemiştir.

Olumlu etkileri nelerdir?

Yüksek kalite Ginseng’in erkeklerde yaşa bağlı hafıza kaybına faydalı olduğuna dair kanıtlar vardır. Antioksidan ve bağışıklık uyarıcı etkileri vardır. Fiziksel aktiviteyi ve vücut direncini artıran, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı artıran bir bitkidir ginseng. Çin tıbbında, enerji sağlayıcı genel bir tonik olarak kullanılır.

Yan etkileri ve zararları nelerdir?

Şeker hastaları, kalp ve tansiyon hastaları tüketirken dikkatli olmalıdır. Ginseng tüketimi bazı kişilerde baş ağrısına neden olur.

48 Hours Gold tüketici ve kullanıcı yorumları

Ürün sayfalarımız aracılığı ile tüketicilerimizin yorumlarını, şikayetlerini ve incelemelerini elimizden geldiğince şeffaf bir şekilde yayınlıyoruz.

48 Hours Gold Ginseng Enerji İçeceği tüm yorumlar
48 Hours Gold Ginseng Bonbons tüm yorumlar
48 Hours Gold Ginseng Çikolata tüm yorumlar

Ürün sayfalarımızda yapılan son 3 kullanıcı/tüketici yorumu

 • 48 Hours Gold Ginseng Kahve

  48 Hours Gold Kahve

  Yorum yapan tüketici: Salim
  Puanı:
  Yorum tarihi: 11 Nisan 2022

  Kahve satılmıyor. Ulaşamıyoruz. Nasıl alabiliriz?

 • 48 Hours Gold Tanışma Paketi

  48 Hours Gold Tanışma Paketi

  Yorum yapan tüketici: Cihan
  Puanı:
  Yorum tarihi: 14 Mart 2022

  Ürünlerinizi kullanıyorum sürekli hatta şimdide tekrar almak için bakinirken web sayfanıza denk geldim çok sevindim çünkü sizin 48hoursgold yerine bize saçma sapan markalar gonderebiliyorlar umarım satisiniz kısa bir süre içinde aktif olur.

 • 48 Hours Gold Ginseng Çikolata

  48 Hours Gold Çikolata

  Yorum yapan tüketici: Mustafa Baş
  Puanı:
  Yorum tarihi: 15 Kasım 2021

  Bu ginsel çikolata performansı gerçekten arttırıyor. Şaka gibi 🙂

Sitemiz üzerinde yapılan tüm kullanıcı yorumları‘nı topladığımız sayfayı da görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bu sayfanın alt kısmında 48 Hours Gold ve ürünlerimiz hakkında, deneyimleriniz, tavsiyeleriniz, şikayet ve önerilerinizi tüm ziyaretçilerin görebileceği şekilde gönderebilirsiniz. Ürünlerimizi online satış mağazamız ile satın alabilir, ya da anasayfa’yı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünler

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kampanyalar

Kargo şirketiyle yaşadığımız bazı problemlerden dolayı kısa bir süreliğine kargonuzun elinize ulaşma süresi minimum 1 hafta olarak belirlenmiştir. Elimizde olmayan bu durumdan dolayı siz değerli müşterilerimizden özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz. Bu sorunu en kısa sürede çözmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

48 Hours Gold yenilendi. 4MKXFTRH kupon kodunu sepetinize uygulayın, anında %10 indirim kazanın.

48 Hours Gold Bonbon’u denediniz mi? Tanışma fiyatıyla mağazada. İnceleyin

Gizlilik